» » » Türk Telekom Bedava İnternet (Eylül)

Türk Telekom Bedava İnternet (Eylül)

İlk olarak telefonunuzun ayarlar kısmına girin ve diğer > hücresel ağlar > erişim noktası adları bölümüne gelerek sağ üst tarafta bulunan kısımdan yeni apn oluşturuyoruz. ardından ayarları yukaridaki görseldeki gibi yapıp kaydedin.

 ve varsayılan olarak siber amca yani yeni oluşturmuş olduğunuz apn yi seçin.

Ardından aşağıda bulunan linkden psiphon pro (limitsiz sürümü) indirin ve uygulamayı telefonunuza kurun. Uygulama açıldığında ise karşınıza tünelle ile ilgili bir soru çıkacaktır bu soruyu tüm cihazı tünelle olarak işaretleyin ve üstte bulunan görseldeki gibi üst menüden seçenekler menüsünü seçerek daha fazla seçenek butonuna tıklayın.

Ardından üstte bulunan görselde gösterildiği şekilde bir Http vekil sunucusu aracılığıyla bağlan, aşağıdaki ayarları kullan kısımlarını işaretleyin işaretledikten sonra makine adresi ve bağlantı noktası kısımları aktif olacaktır. makine adresine 213.161.151.201 yazın ardından bağlantı noktası kısmına 8080 yazın işlem tamamdır. Şimdi uygulamadan çıkın ve mobil verinizi açarak tekrar giriş yapın otomatik olarak bağlanmaya başlayacaktır. ortada bulunan P logosu mavi renk olduğu zaman internetiniz bağlanmış durumda demektir dilediğinizce kullanabilirsiniz.

Arada hata oluşabiliyor. Siz uygulamadan çıkıp yeniden giriş yaparak bağlanmayı deneyin.

Şimdi Biz Siber amca olarak yeni  internetler için çalışma yapmaya gidiyoruz. hoşçakalın.

Sorularınızı yorum yaparak sormayı unutmayınız tümünü cevaplamaya çalışacağız.

[hıde] Uygulamayı İndir [/hıde]

 

 

Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.